Konkurs „Ochota – wczoraj i dziś”

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Ochota – wczoraj i dziś” organizowanym we współpracy z firmą Foto Grójecka Studio – studiem fotograficznym mieszczącym się przy ulicy Grójeckiej 128/28. Oto zasady konkursu:

Trzeba zapoznać się ze zdjęciami zgromadzonymi przez nas na stronie „FotoOchota”, wybrać te, których lokalizacje wydają się znajome, a następnie wykonać współczesną fotografię tego miejsca, starając się jak najwierniej ująć kadr zdjęcia archiwalnego. Liczyć się będzie podobieństwo kadru zdjęcia konkursowego do tego z naszego archiwum oraz walory dokumentacyjne.

Prace ocenianie będą przez Komisję Konkursową. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Foto Grójecka Studio.

Zdjęcia należy wysyłać na adres: konkurs@bpochota.waw.pl. Na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia 2014 r. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu – Regulamin konkursu fotograficznego „Ochota – wczoraj i dziś”.

UWAGA! Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do naszego konkursu. Na wasze zdjęcia czekamy do niedzieli (27 kwietnia 2014 r.). 

plakat-konkurs-foto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *